Świetlica Wiejska w Cewlinie - podlegająca pod:

poniedziałek, 18 kwietnia 2016

SPOTKANIE TWÓRCZYCH KOBIETJuż po raz trzeci w Świetlicy w Cewlinie został zorganizowany Dzień Twórczych Kobiet.  Ten jedyny dzień w roku staje się spotkaniem dla kobiet i ich pasji. 

Spotkały  się tu inne kobiety, nie tylko te „w dojrzałym wieku”; nie tylko matki i nie tylko żony, ale  kobiety o różnych zawodach i o różnym doświadczeniu. Można było  porozmawiać, wymienić się  doświadczeniami , zawrzeć nowe znajomości. Można było   pogłębiać swoją wiedzę, rozwijać już posiadane albo zdobywać nowe umiejętności, odkryć w sobie nowe pasje. Każda z przybyłych kobiet mogła poczuć się kreatywna i przedsiębiorcza; uwierzyć w swoje możliwości i zdolności.
Spotkaniu  również, towarzyszyła oprawa artystyczna. Zaczynając od śpiewu  - Zespół Lechici  z Koszalina, przez taniec nowoczesny - Zespół Magnez z Rosnowa, po taniec towarzyski - Szkoła Pasja z Koszalina. 


I tak, jak już nasza tradycja nakazuje, Radny Cewlina  - Pan Michał Bamburak ufundował pysznego torta,  Rada Sołectwa Cewlino  i Bractwo Cewlińskie  przygotowało poczęstunek i szampana dla Pań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz